Przychodnia Dr Krasicki

Nasza przychodnia została założona w 1998 roku, przez znanego i cenionego śp. Doktora Antoniego Krasickiego. Przez 23 lat ciągle rozwijamy się i oferujemy coraz szerszy zakres usług medycznych. Oferujemy usługi z zakresu: stomatologii, poradni rehabilitacyjnej, ortodoncji, chelatacji. Dodatkowo wykonujemy badania środowiskowe oraz profesjonalne wkładki medyczne. Wybrane usługi wykonujemy w ramach kontraktu z Narodowym Funduszem Zdrowia.

Najważniejsze jest dla nas bezpieczeństwo Pacjentów w trakcie zabiegów, dlatego stosujemy szczególnie rygorystyczne zasady dotyczące sterylizacji narzędzi.

Cechuje nas indywidualne i profesjonalne podejście do każdego Pacjenta oraz wysoka jakość usług, które realizujemy w oparciu o najwyższe standardy leczenia, zgodnie z aktualną wiedzą medyczną w dziedzinie stomatologii. Nasi specjaliści zapewniają konsultacje i pełną informację na temat leczenia. Umożliwi to Państwu podjęcie świadomej decyzji w każdym indywidualnym przypadku. Zapewniamy Państwu dokładną diagnostykę dzięki precyzyjnej i bezpiecznej cyfrowej aparaturze rentgenowskiej. Nasz doświadczony i wyspecjalizowany personel z zaangażowaniem zajmuje się leczeniem osób w każdym wieku.